Ceník

Ceny propojení a online můstků se kalkulují individuálně podle šíře integrace, způsobu použité technologie a objemu dat, které se budou přenášet.

Orientačně vychází jedna integrace kolem 10.000 Kč, v případě průběžného přenosti dat, správy můstku a aktualizací propojení se účtuje využitý datový prostor (využíváme infrastrukturu AWS – Amazon Web Services), cena je tedy účtována podobně jako v případě AWS pouze v případě, kdy jsou služby využívány (pay-as-you-go).

Croseta nabízí přístup k více než 200 propojením aplikací a cloudových služeb a vždy platíte jen za skutečně vyčerpaná data a přenosy. V Croseta platíte pouze za jednotlivé služby, které potřebujete, a to po dobu, po kterou je využíváte, bez nutnosti uzavírat dlouhodobé smlouvy nebo složitě licencovat. Ceny za přenosy dat jsou podobné tomu, jak platíte za obdobné služby, v řádech jednotek EUR (desítky až nižší stovky korun měsíčně). V Croseta vždy platíte pouze za služby, které spotřebováváte, a jakmile je přestanete využívat, nevznikají žádné další náklady ani poplatky za ukončení smlouvy.

Proč účtujeme pay-as-you-go? Průběžné platby vám umožní snadno se přizpůsobit měnícím se obchodním potřebám bez nadměrných rozpočtových závazků a zlepší vaši schopnost reagovat na změny. S modelem pay-as-you-go můžete přizpůsobovat své podnikání v závislosti na potřebách, a nikoli na prognózách, čímž se snižuje riziko nadměrného poskytování nebo chybějící kapacity.

Zajímá vás konkrétní integrace? Napište nám

Kontaktní údaje

Tvorba webových stránek: Webklient